Альфа Гарант

Рейтинг страховой
  • Діяльність страховика
  • Якість врегулювання
  • Рівень скаргСередньо
 

СК "Альфа-Гарант" на українському страховому ринку успішно працює з 2003 року. За більш ніж 15 років плідної роботи компанія розвинула велику регіональну мережу і на сьогоднішній день пропонує своїм клієнтам повний спектр страхових послуг, як для фізичних осіб, так і організаціям, підприємствам та іншим юридичним особам.
Альфа-Гарант входить в ТОП 20 українських страхових компаній за обсягом активів, розміром власного капіталу та страхових резервів.
СК "Альфа-Гарант" є учасником в роботі професійних об'єднань: Моторного (транспортного) страхового бюро України, є членом Ядерного страхового пулу.

Компанія постійно вдосконалює сервіс своїх послуг, відкриває нові центри обслуговування клієнтів, і на сьогоднішній день налічує 35 філій і представництв по всіх регіонах України в таких містах, як: Київ, Харків, Хмельницький, Одеса, Вінниця, Кропивницький, Дніпро, Ужгород, Луцьк, Суми, Тернопіль, Чернігів, Чернівці, Донецьк, в яких працює виключно компетентний і професійний штат співробітників.
Для своїх клієнтів СК "Альфа-Гарант" здійснює добровільні і обов'язкові види страхування згідно 25 ліцензіями. З основних страхових продуктів можна розглянути такі типи страхування як: добровільне страхування від нещасних випадків на транспорті, поліс Зелена карта, ОСАГО, страхування автомобілів "КАСКО", страхування майна і багато інших.

Головними принципами для Альфа-Гарант є: якісний сервіс послуг, високий професіоналізм співробітників і постійний розвиток. Компанія має власну цілодобову сервісну службу, яка обслуговує клієнтів по всій країні. Незалежно від того, де стався страховий випадок, досвідчений персонал компанії надає консультативну, медичну і психологічну допомогу своїм клієнтам.

ОтменитьДобавить комментарий

Mem : 3,75 mb
MySQL: 0,0552 s
Request: 44
PHP: 0,0297 s
Total: 0,0849 s
From: database