АСКА

Рейтинг страховой
  • Діяльність страховика
  • Якість врегулювання
  • Рівень скарг
 

Приватне акціонерне товариство "Українська акціонерна страхова компанія АСКА" має активний постійний розвиток й велику мережу філій, що надають якісні послуги зі страхування фізичних та юридичних осіб по всій території країни. Компанія АСКА на страховому ринку вже більше 27-ми років, і за роки своєї діяльності зайняла передові позиції з продажу найсучасніших страхових продуктів за демократичними цінами в будь-якій точці України. Переважно АСКА займається ризиковим страхуванням (загальні види страхування) "non life" і має у своєму розпорядженні 35 ліцензій з добровільного та обов'язкового страхування громадян, розвитку малого і середнього бізнесу, як для фізичних осіб, так і установ, організацій, підприємств, фірм і т.д.

Отримати страхові поліси в СК АСКА клієнти можуть за такими напрямками: усі види автострахування (КАСКО, ОСЦВ, зелена карта); страхування небезпечних вантажів; страхування здоров'я і життя від нещасних випадків; майнове страхування; страхування відповідальності; туристичне страхування; комплексне іпотечне страхування; агрострахування; страхування для бізнесу та інші.

ПрАТ АСКА має розвинену регіональну мережу, що становить 29 центрів обслуговування і 20 дирекцій, які охоплюють усі українські обласні центри. У філіях компанії можна не тільки оформити будь-який поліс страхування, а й звернутися до відділу по врегулюванню страхових подій. Кожен офіс АСКА - це комфортні для відвідувачів приміщення з ввічливими та уважними співробітниками, завжди готовими надати допомогу в будь-яких питаннях, надати грамотні консультації щодо захисту інтересів клієнта.

Приватне акціонерне товариство АСКА є членом Моторно-транспортного страхового бюро України, також має членство в таких асоціаціях і організаціях, як Ліга страхових організацій України, Аграрний страховий пул, Ядерний страховий пул України.

ОтменитьДобавить комментарий

Mem : 3,75 mb
MySQL: 0,0556 s
Request: 44
PHP: 0,0272 s
Total: 0,0828 s
From: database