АХА

Рейтинг страховой
  • Діяльність страховика
  • Якість врегулювання
  • Рівень скарг
 

Действия при ДТП:

  1. Перезвонить с места события по тел. 0 800 60 69 76 Круглосуточно, безплатно с стационарных телефонах Украины или 8855 с мобильного; 

  2. Вызвать полицию или оформить Европротоктол;

  3. Подайте в течении 3-х дней письменное сообщение о дорожно-транспортном происшествии.

Кратко о компании:

Год открытия: 2008

Центральный офис: 04070, Украина, Киев ул. Ильинская, 8 тел.: +380 44 391 1122
тел.: +380 44 499 2499

Ближайшее отделение: Адреса

Сроки выплат: в течение 10-ти рабочих дней от даты ДТП, при наличии всех документов. 

Количество отделений по Украине : 70

Страховые выплаты за 2017 год : 817,7 млн.  грн.

Являются подписантами соглашения о «Прямом урегулировании возмещения убытков» 


Страхова компанія "АХА Страхування" - досить молода, успішна компанія, що зуміла за останні п'ять років завоювати довіру більш півмільйона українських споживачів й зайняти передовий позиції в страховій галузі країни з ризикового страхування. Компанія входить до складу французької, всесвітньо відомої фінансової Групи АХА - страхового бренду №1 в світі, а також "АХА Страхування" член Моторного Транспортного Страхового Бюро України, Ліги Страхових Організацій України та член Української Федерації Убезпечення.

В Україні "АХА Страхування" має розвинену регіональну мережу, представництва та філії функціонують в двохстах містах країни й мають великий штат фахівців і страхових агентів. Так само страхові поліси "АХА" доступні всім охочим в будь-якому відділенні "УкрСиббанку" та в інших банках, які є партнерами "АХА" в Україні.

Страхова компанія "АХА Страхування" неухильно виконує взяті на себе зобов'язання, постійно прагне до вдосконалення пропонованих послуг, до підвищення якості страхових продуктів - це найважливіші елементи стратегії всіх компаній, які входять до Групи АХА, а також запорука надійності й стабільності для клієнтів. Пріоритетним питанням для компанії є і рівень компетентності співробітників, тому купуючи страхові продукти в "АХА Страхування", а також в разі виникнення страхового випадку жоден клієнт не залишиться без уваги й вирішення своїх питань.

СК "АХА Страхування" в Україні здійснює 21 вид страхування, з них 6 форм обов'язкового страхування. Клієнтами компанії є як фізичні особи, так і малі, середні та великі підприємства для яких "АХА" надає великий вибір продуктів і послуг, а саме: автострахування (КАСКО, зелена карта, ОСЦПВ, ДСЦВ), майнове та медичне страхування, страхування від нещасних випадків, туристичне страхування, страхування вантажів та багато іншого.

ОтменитьДобавить комментарий

Mem : 3,75 mb
MySQL: 0,0568 s
Request: 44
PHP: 0,0283 s
Total: 0,0850 s
From: database