Що таке електронний поліс і як його перевірити.

З лютого поточного року автовласники України мають можливість укласти договір страхування ОСАЦВ (поліс обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників транспортних засобів) через інтернет. Що це означає, які переваги і як це на практиці? Як перевірити відповідність поліса? Відповіді на ці питання Ви отримаєте в даній статті.
Завдяки сучасним технологіям українські страхові компанії, вивчивши й перейнявши досвід європейських держав, створили онлайн-послугу що дозволяє купувати автовласникам поліс Автоцивілки не виходячи з дому чи офісу, витративши зовсім небагато часу на оформлення договору. З огляду на сучасний режим 24/7 - оформити поліс можна в будь-який зручний час. Оплачується така послуга банківською картою, що також зручно та просто. Тепер кожен автомобіліст має можливість вибрати будь-яку страхову компанію, що має атестацію по МТСБУ (виходячи з цінової політики, довіри до самої СК) а не тільки ту, чиє представництво є в його населеному пункті. Послуга онлайн полісів ОСАЦВ зручна і тим, що вибираючи електронну форму страхування, не доведеться стикатися з сумнівними агентами які нав'язують додаткові страховки. Також виключені ризики "неуважних" агентів - заповнюючи форму поліса Ви не допустите помилок і виправлень, які можуть привести до недійсності документа, а значить можете бути впевнені в надійності страхового захисту. Важливо й те, що електронні поліси в найближчому майбутньому викорінять страхове шахрайство.
Набутий через інтернет електронний поліс Автоцивілки має таку ж юридичну силу, як і куплена страховка на бланку в компанії або в агентів. До речі, паперові поліси будуть дійсні протягом усього року. Перевірити реєстрацію свого поліса страхування може кожен автовласник через інтернет, на сайті МТСБУ в єдиній централізованій базі.
Не тільки для власників транспортних засобів значно спростилася перевірка - за допомогою планшета співробітник Національної поліції так само може перевірити наявність у Вас поліса, для цього достатньо ввести реєстраційний номер транспортного засобу або № договору. На даному етапі водіям бажано мати роздруковану версію електронних полісів, це допоможе в перший час уникнути непорозумінь під час перевірок, та й заощадить Ваш час.

Добавить комментарий

Mem : 3,75 mb
MySQL: 0,0544 s
Request: 38
PHP: 0,0256 s
Total: 0,0800 s
From: database