Європейський страховий альянс

Рейтинг страховой
  • Діяльність страховика
  • Якість врегулювання
  • Рівень скарг
 

Приватне акціонерне товариство "Європейський страховий альянс" веде страхову діяльність з початку вересня 1994 року, і за свою багаторічну практику компанія досягла великих результатів у розвитку українського страхування. На сьогодні, згідно з наявними ліцензіями "Європейський страховий альянс" надає своїм клієнтам 14 видів обов'язкового і 15 видів добровільного страхування, включаючи усі найпопулярніші й затребувані форми. Ретельна увага приділяється таким пріоритетним страховим продуктам, як: автострахування (ОСАГО, КАСКО, Зелена карта), медичне страхування, страхування майна, а також страхування від нещасних випадків (здоров'я, життя), страхування вантажів, страхування відповідальності, туристичне страхування і багато інших.
Завдяки динамічному розвитку товариство має велику регіональну мережу по всій країні, структурні підрозділи функціонують у таких містах, як: Київ, Донецьк, Дніпро, Львів, Харків, Черкаси, Одеса, Суми, Полтава, Запоріжжя, Херсон, Маріуполь та інші.
ПрАТ "Європейський страховий альянс" є членом МТСБУ (Моторного транспортного страхового бюро України) і ЯСПУ (Ядерного страхового пулу України), а також професійних і галузевих об'єднань, таких як Національний клуб страхових виплат і українська Федерація Страхування.
«Європейський страховий альянс» є багаторазовим переможцем загальнонаціональних рейтингів, включаючи: "ТОП-100", "Кращі компанії фінансового сектора", "Кращі ТОП-менеджери України", "Гвардія брендів" та інші. Національне рейтингове агентство "Стандарт-Рейтинг" присвоїло компанії кредитний рейтинг надійності "ua Ains", що підтверджує високий рівень фінансової стійкості. Основні акціонери ПрАТ "Європейський страховий альянс" - Група європейських інвесторів, а перестрахувальний захист компанії здійснюється як на облігаторній, так і на факультативній основах. Для великих ризиків і ризиків які кумулюються, розроблена ретельно підібрана програма перестрахування.

ОтменитьДобавить комментарий

Mem : 3,75 mb
MySQL: 0,0602 s
Request: 44
PHP: 0,0301 s
Total: 0,0903 s
From: database