Євроінс

Рейтинг страховой
  • Діяльність страховика
  • Якість врегулюванняСередньо
  • Рівень скарг
 

З початку 1992 року в ринку українського страхування успішно розвивається страхова компанія "ЄВРОІНС Україна" Це Приватне акціонерне товариство, яке змінивши склад акціонерів у 2017 році, підвищивши ділову активність і збільшивши страховий капітал, вийшло на новий, більш високий рівень і по сьогоднішній день займає провідні позиції серед кращих страховиків країни. Маючи чудові та стабільні фінансові результати СК "Євроінс Україна" гарантує своїм клієнтам своєчасне виконання зобов'язань в наданих послугах. Сьогодні, для фізичних та юридичних осіб, компанія пропонує універсальний портфель страхових послуг і продуктів, що включає в себе як окремі види добровільного та обов'язкового страхування, так і комбіновані програми страхових полісів. Одним зі значущих переваг діяльності компанії є надання індивідуальної настройки страхових продуктів під конкретні бізнес-завдання. Компанія є повним членом Моторного (транспортного) страхового бюро України та членом Ліги страхових організацій України.
Страхова компанія "Євроінс Україна" має дозволи на здійснення двадцяти однієї форми страхування, з них сім обов'язкових для українського споживача і чотирнадцять добровільних видів страхування.
"ЄВРОІНС Україна" має великий штат професійних співробітників, і стрімко розвиває регіональну мережу в усіх регіонах країни. Представництва і філії вже відкриті в великих містах: Київ, Житомир, Харків, Львів, Херсон, Луцьк, Рівне, Кривий Ріг, Полтава, Черкаси, Одеса, Івано-Франківськ, Чернівці, Тернопіль, Кіровоград, Суми, Миколаїв, а також у багатьох районних центрах.
Багаторічний досвід співробітників і наявність розгалуженої регіональної мережі дозволяє ПрАТ СК "Євроінс Україна" забезпечувати швидке і якісне обслуговування клієнтів, незалежно від місця укладання страхових полісів. СК має всі необхідні умови для бездоганного виконання договірних зобов'язань, для здійснення контролю всього процесу взаємодії між компанією і клієнтом. Крім того, в розпорядженні ЄВРОІНС Україна - багатий досвід діяльності на європейському страховому ринку компаній, які входять до складу ЄВРОІНС ІНШУРІНС ГРУП AД (EUROINS INSURANCE GROUP AD) (ЕІГ).

ОтменитьДобавить комментарий

Mem : 3,75 mb
MySQL: 0,0545 s
Request: 44
PHP: 0,0275 s
Total: 0,0820 s
From: database