Глобус

Рейтинг страховой
  • Діяльність страховика
  • Якість врегулюванняДобре
  • Рівень скарг
 

Страхова компанія Глобус VIG (ТДВ СОДО "ГЛОБУС") на українському страховому ринку вже більше 23 років. Компанія постійно росте і розвиває нові напрямки і сучасні страхові продукти. А з 2006 року, увійшовши до складу групи Vienna Insurance Group - найбільшого лідера Центральної та Східної Європи, вийшла на загальнодержавний рівень і істотно розширила спектр пропонуємих послуг. На сьогоднішній день СК Глобус пропонує широкий перелік страхових продуктів, як за добровільним, так і по обов'язковому страхуванню, згідно безстроковим ліцензіям, компанія здійснює 11 добровільних та 8 обов'язкових видів та є потужним фінансовим інститутом, що надає споживачам величезний спектр страхових рішень найвищої якості для захисту їх здоров'я, майна і відповідальності.
СОДО Глобус володіє повним спектром програм страхування для:
забезпечення максимального захисту від автотранспортних ризиків (ОСАГО, КАСКО, Зелена карта, добровільна громадянська автовідповідальність);
забезпечення захисту від ризиків для Вашого життя і здоров'я (страхування від нещасних випадків, страхування туристів по Україні і за кордоном та інше)
страхування цивільної відповідальності на всі випадки життя (страхування мешканців будинків, страхування власників зброї та інше).

СК ГЛОБУС VIG постійно вдосконалює і розширює регіональну мережу представництв і агентств. Сьогодні центри врегулювання страхових подій є практично у всіх регіонах, а саме в таких містах, як: Київ, Дніпро, Кривий Ріг, Луцьк, Ужгород, Запоріжжя, Житомир, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Суми, Харків, Черкаси, Херсон, Хмельницький і Чернігів, а філії компанії знаходяться в більш ніж 60 містах України.
СГ "ГЛОБУС" є членом Моторного (транспортного) страхового бюро України, входить до складу Ліги страхових організацій України, а також є членом Українського союзу промисловців і підприємців України.

ОтменитьДобавить комментарий

Mem : 3,75 mb
MySQL: 0,0572 s
Request: 44
PHP: 0,0299 s
Total: 0,0870 s
From: database