Як не купити "лівий поліс"

Поліс Автоцивілки досить ласий шматочок у сфері шахрайства й нині підробленими полісами торгують часто-густо. Є деякі автовласники, що навмисне набувають "ліву" Автоцивілку через дешевизну. Для автоінспекції таке іноді проходить, пред'явив документ і поїхав далі, проте, багато людей купуючи поліс ОСАЦВ так би мовити "з рук", навіть не здогадуються, що купують підроблений документ. Більш того, самі агенти часто не в курсі, що поширюють підробки. І що ж робити чесним водіям, щоб не потрапити до рук шахраїв? Як розпізнати, чи купили Ви справжній й відповідаючий всім нормам страховий поліс?
Ну, по-перше, слід купувати страховку в перевірених і стабільних страхових компаніях, а також не "вестися" на дешевизну.
Поліс Автоцивілки має свою вартість, вона розраховується виходячи зі збитковості, витрат на ведення справи та відсотків прибутку. І якщо Вам пропонується поліс ОСАЦВ дешевше на більш ніж 30% від середніх тарифів, то найімовірніше, документ "лівий" - страхового захисту і виплат Вам не бачити.
По-друге, не зайвим буде заглянути на сайт Моторно-Транспортного Бюро України (http://www.mtsbu.kiev.ua.), де можна подивитися на номер і серію Вашого страхового поліса, але й тут є нюанси. Шахраї швидше за все перестраховуються, і продають підроблені бланки з реально існуючими номерами, скопіювати їх з невикористаних справжніх документів не є важкою справою. Ось тут-то й корисно вивчити деякі тонкощі. Завжди звертайте увагу на:
1. У лівому верхньому кутку бланка по контуру друку повинен чітко проглядатися невеличкий текст "ПОЛІСОБОВЯЗКОВОГОСТРАХУВАННЯ", на фальшивому документі такого або немає зовсім, або він ледве помітний.
2. На оригінальному документі No проставлено по типу тиснення (як штамп), що має більш глибокий колір і рельєфну поверхню, ніж увесь інший текст. Підроблений бланк не матиме таких відмінностей в тексті.
3. На лицьовому боці документа є мікросітка, яка повинна бути зеленого кольору, її наносять по всьому формату листа і вона чітка, не розмита. На фальшивому полісі мікросітка буде не чітко проглядатися, ніби то розпливчаста.
4. Наостанок варто звернути увагу на сам бланк, якщо він "лівий" то буде точно формату А-4, тоді як оригінальний бланк поліса ОСАЦВ приблизно на 3 мм коротший.
Купуйте поліс ОСАЦВ у страховиків, які мають хорошу репутацію, і тоді, Ви не тільки отримаєте оригінальний поліс, але й гарантовано зможете розраховувати на страховий захист!

Добавить комментарий

Mem : 3,75 mb
MySQL: 0,0537 s
Request: 38
PHP: 0,0237 s
Total: 0,0775 s
From: database