Як вибрати страхову компанію при покупці ОСАГО

Багато хто замислюється над питанням яку ж страхову компанію вибрати для придбання, наприклад, поліса ОСАЦВ. Здавалося б все просто, такий поліс є обов'язковим для кожного автомобіліста в нашій країні (за відсутність такого документа передбачений пристойний штраф), а значить, купувати його все одно доводиться щороку. І ось тут найцікавіше - на українському ринку безліч страхових фірм, і кожна пропонує "Автоцивілку" за різними цінами. При чому різниця може бути й в районі двохсот гривень. А це суттєво, враховуючи що платите Ви, але як би не для себе, а для постраждалої, в разі ДТП, сторони. Дешевий поліс ОСАГО сьогодні можна купити практично на кожному кроці, представники різних страховиків пропонують послуги страхування, як в різних торгових точках, так і в багатьох фінансових установах, також легко і просто заїхати в офіс будь-якої СК та оформити поліс. Але як вибрати компанію й при цьому отримати надійний страховий захист? І чи варто економити на покупці страховки?
При виборі страховика в першу чергу варто звернути увагу на репутацію компанії й стабільність її на страховому ринку. Адже часто самі мінімальні ціни на страховку пропонують компанії що знаходяться, так би мовити, "на грані". Найпоширеніша історія з такими фірмами - позбавлення ліцензії й пропажа компанії з поля зору. У такій ситуації, для інспекторів ДПС Ви надасте поліс і ніяких штрафів платити не будете, але в разі аварії Вам необхідно в триденний термін звернутися в СК із заявою, ось тут то й почнуться складності. Компанію не знайти, починається трата безцінного часу і нервів. Ні про які компенсації з боку страховика мови бути не може, а потерпіла сторона пред'являти претензії звичайно стане Вам. З одного боку Ви не зобов'язані нічого виплачувати, оскільки поліс страхування у Вас є і свій громадянський обов'язок Ви виконали. Потерпілий може звертатися до суду, подавати позов на Вашого страховика. Але і Вам, в такій ситуації, неабияк нерви попсують.
Одже Ваш спокій безпосередньо залежить від правильного вибору страхової компанії. Іноді варто "переплатити за бренд" але бути впевненим і захищеним - купуючи вже сьогодні поліс страхування ОСАГО в топової СК, нехай і дорожче, Ви швидше за все придбаєте надійний страховий захист від можливих проблем в майбутньому. Ставтеся уважно до придбання поліса "автоцивілки" і будьте обережні на дорогах!

08 Апр 2019 в 10:57 Иван Викторович #
new comment
всегда покупаю самую дешевую страховку, никогда проблем с ней не было

Добавить комментарий

Mem : 3,75 mb
MySQL: 0,0543 s
Request: 39
PHP: 0,0246 s
Total: 0,0790 s
From: database