Детали страховки:

Автострахування КАСКО - Київ

 • Цена

  Поліс КАСКО - вид добровільного страхування транспорту легкові і вантажні автомобілі, мотоцикли, причепи від заподіяння шкоди і угону. В нашій країні не зарегламентовані певні тарифи на страховку КАСКО, їх призначають самі страховики, і саме це відкриває можливості кожній компанії розробляти ноу-хау з базовими тарифами на страхові продукти. В м Київ? КАСКО - це страховка у таких віпадках: пошкодження автотранспорту внаслідок аварійного випадку, протизаконних діянь третіх осіб пожежі, стихійних лих, вибуху, нападу звірів, падіння на авто будь-яких сторонніх предметів, пошкодження камінням та іншими предметами, які вилетіли з-під коліс транспорту, а також при чиненні зовнішнього фізичного впливу різних непередбачуваних явищ, угону.

  Як і по всій Україні, в м Київ? цінова політика поліса КАСКО визначається такими факторами - розглядається: стаж, вік і скільки) (водіїв, які будуть пересуватися на машині; марка, різновид моделі і рік випуску автотранспорту; установка протиугінних систем; чи є захищене місце зберігання автотранспорту; відсутність аварійних випадків в практиці власника транспортного засобу. Сьогодні більша частина страхових компаній нашої країни пропонують широкий вибір продуктів страхування щодо поліса страхування КАСКО, наприклад: «КАСКО Classic», «КАСКО для авто, придбаних в кредит »,« КАСКО VIP »,« КАСКО 50 на 50 »,« Експрес КАСКО » та інші.

  Страховий супермаркет "Patriot" допоможе оформити КАСКО в м. Київ. Також, можлива доставка поліса КАСКО у всі міста України

  Mem : 4 mb
  MySQL: 0,0659 s
  Request: 32
  PHP: 0,0242 s
  Total: 0,0900 s
  From: database