Княжа

Рейтинг страховой
 • Діяльність страховика
 • Якість врегулювання
 • Рівень скаргДобре
 

Действия при ДТП:

 1. Перезвонить с места события по тел. 0-800-501-486 (круглосуточно);

  При необходимости оператор поможет Вам:

  • вызвать неотложную медицинскую помощь,
  • вызвать представителей компетентных органов —ГАИ, МВД, МЧС, пожарной инспекции,
  • вызвать эвакуатор. 
 2. Вызвать полицию или оформить Европротоктол;

 3. Подайте в течении 3-х дней письменное сообщение о дорожно-транспортном происшествии.

Кратко о компании:

Год открытия: 1997

Центральный офис: 04050, Украина, г. Киев, ул. Глубочицкая, 44 Тел.: (044) 207-72-72 (многоканальный)

Ближайшее отделение: Адреса

Сроки выплат: в течение 30-ти рабочих дней от даты ДТП, при наличии всех документов. 

Количество отделений по Украине : более 1000

Страховые выплаты за 2017 год :243 398,1 тыс. грн.

Не являются подписантами соглашения о «Прямом урегулировании возмещения убытков» 


Страхова компанія "Княжа Вієнна Іншуранс Груп" - одна з найбільш розвинених компаній, з власною мережею філій, функціонуючих по всій території України, що відкриває великі можливості для надання сучасних страхових продуктів за вигідними цінами в будь-якій точці країни. Діяльність компанії цілком спрямована на різне страхування громадян і розвитку малого та середнього бізнесу, як для фізичних, так і юридичних осіб (організації, установи, фірми, компанії та інші).

Українська страхова компанія "Княжа" є дочірнім підприємством провідної страхової групи Vienna Insurance Group - безумовного лідера Центральної та Східної Європи, що підтверджує і гарантує фінансову стабільність і надійність.

На сьогоднішній день СК "Княжа" здійснює десять обов'язкових для українського споживача типів страхування і близько двадцяти типів добровільних страхувань. Найбільш стрімко розвиває і надає такі пріоритетні й затребувані послуги як: автострахування (ОСЦПВ, КАСКО, зелена карта), медичне страхування, страхування майна, а також в широкому спектрі: страхування від нещасних випадків (здоров'я, життя), страхування вантажів, страхування відповідальності, накопичувальне страхування життя, страхування подорожей, страхування фінансових ризиків і багато іншого.

Співробітники компанії мають колосальний досвід в страховій сфері, крім широкого спектра якісних страхових послуг, кожному клієнтові надаються грамотні страхові консультації, уважне обслуговування і захист його інтересів.

Своє лідерство на українському ринку страхових послуг СК "Княжа" виправдовує в першу чергу виконанням своїх зобов'язань - оперативне реагування на врегулювання страхових випадків, своєчасне відшкодування виплат по кожному страховому випадку.

Цінова політика компанії "Княжа Вієнна Іншуранс Груп" відрізняється доступністю для кожного споживача й економічно обґрунтованою вартістю, що і дає гарантію на швидке відшкодування збитків за будь-яким страховим випадком. Для зручності клієнтів УСК "Княжа" організувала відділи по врегулюванню страхових випадків в кожному обласному центрі країни, цілодобово діє Call-центр з досвідченими співробітниками, здатними кваліфіковано відповісти на ваші запитання.

ОтменитьДобавить комментарий

Mem : 3,75 mb
MySQL: 0,0551 s
Request: 44
PHP: 0,0323 s
Total: 0,0874 s
From: database