Деталі страховки:

Поліси ОСАГО - Київ

 • ціна
 • франшиза

  Страховка ОСАГО ОСЦВ є обов'язковою формою страхування українських водіїв, тобто, даний сертифікат повинен лежати в кожному ТЗ. Замовити такий документ кожен може в м Київ.

  Поліс ОСЦПВ - це надійне страхування вашої матеріальної відповідальності перед іншими учасниками аварійного випадку на той випадок, винним в ДТП визнають вас. Наявність полісу Автоцивілки гарантує володарю автомобілю, що при аварійному випадку всю заподіяну шкоду як автомобілю, так і постраждалим в аварії буде компенсовано страховиком.

  В наш час, відсутність страхового сертифіката ОСАГО карається штрафом, і в середньому становить від 25 до 50 не оподатковуваних мінімумів доходу громадян. ОСАГО необхідний не тільки для пред'явлення дорожній поліції при аварійній події, але і для складання протоколів за адміністративний проступок на дорозі.

  Згідно із законодавством складені наступні ліміти виплат: на життя і здоров'я - до 200 000 гривен кожному учаснику, потерпілому в конкретному випадку, на машину - до 100 000 гривень. Розрахунок витрат на відновлювальний ремонт виконується за затвердженими нормами і практично не відрізняється у всіх страховиків на українському страховому ринку. Розрахунок сум збитку передбачає незначні розбіжності у грошових відшкодуваннях, це залежить від внутрішніх розпоряджень фірми-страховика, але, по суті, різниця не значна. При бажанні клієнт може замовити незалежну експертизу.

  Що стосується ціноутворення, то на склад вартості сертифіката ОСАГО впливатимуть такі критерії, як: тип автомобіля, територія переважного використання авто, ким використовується ТЗ фіз. або юр. особи, термін дії страховки, франшиза. У місті Київ? Ви можете придбати сертифікат Автоцивілки за привабливою вартістю.

  Страховий супермаркет "Patriot" допоможе оформити ОСАГО в м. Київ. Також, можлива доставка поліса ОСАГО у всі міста України

  Mem : 3,75 mb
  MySQL: 0,0485 s
  Request: 32
  PHP: 0,0227 s
  Total: 0,0712 s
  From: database