Провідна

Рейтинг страховой
  • Діяльність страховика
  • Якість врегулювання
  • Рівень скарг
 

Страхова компанія "ПРОВІДНА" - один з лідируючих страховиків українського ринку. Свою діяльність СК ПРОВІДНА веде з 1995 року, щорічно удосконалюючи сервіс послуг, розвиваючи нові, найбільш пріоритетні напрямки. Своєю місією компанія вважає збереження і турботу про добробут жителів країни, забезпечуючи сучасними, доступними і якісними страховими продуктами.
На даний момент СК ПРОВІДНА пропонує своїм клієнтам понад 80 продуктів страхування для Вас, Вашої сім'ї, приватним підприємцям розвиваючим малий та середній бізнес, підприємствам різних галузей економіки, організаціям, установам і фінансовим групам. З огляду на потреби споживачів СК регулярно досліджує економічні та соціально-демографічні ситуації регіонів, щоб мати можливість надавати найбільш доступні страхові продукти за вигідними цінами жителям кожної області. Безперервно ведеться аналіз ринку нерухомості, транспортної та туристичної сфери, розвитку малого і середнього бізнесу для створення продуктів відповідно до потреб кожної галузі.
Для зручності споживачів СК ПРОВІДНА постійно розвиває регіональну мережу, яка на сьогоднішній день налічує 25 філій (центрів клієнтського сервісу) в таких містах, як: Київ, Харків, Одеса, Вінниця, Кривий Ріг, Запоріжжя, Дніпро, Ужгород, Луцьк, Львів, Миколаїв, Полтава, Суми, Тернопіль, Рівне, Черкаси, Чернігів, Чернівці, де працює понад 2000 компетентних співробітників. У компанії створено цілодобовий Call-центр, робота якого спрямована на обслуговування телефонних звернень клієнтів при настанні страхової події, а також на забезпечення клієнтів інформацією про усі страхові продукти й умови їх придбання, розташування регіональних центрів обслуговування клієнтів ПРОВІДНОЇ, фіксування й обробка клієнтських пропозицій та скарг.
Страхова компанія ПРОВІДНА є членом Моторно-транспортного страхового бюро України, також має членство в таких професійних асоціаціях і організаціях, як: Ліга страхових організацій України, Українського національного комітету Міжнародної торгової палати, Американської торговельної палати в Україні, Українського Союзу промисловців і підприємців.

ОтменитьДобавить комментарий

Mem : 3,75 mb
MySQL: 0,0542 s
Request: 44
PHP: 0,0277 s
Total: 0,0819 s
From: database