Страхування нерухомості. як це працює

Придбання нерухомості це не тільки необхідність в даху над головою, це ще й непогане інвестування. Однак, квартира, приватний будинок, заміський дачний будинок або навіть офісне приміщення піддається різним ризикам, і не хочеться навіть уявляти, що в один момент Ваша нерухомість може постраждати від природних або людських факторів. Але убезпечити своє майно можна і потрібно! Дієвим і надійним способом стане страхування нерухомості.
У нашій країні, страхування нерухомого майна справа добровільна, звичайно якщо це не стосується іпотечної (заставної) нерухомості. Згідно зі статистикою, близько 70% застрахованих об'єктів нерухомості - це саме заставний сегмент, що залишилися близько 30% відносяться до добровільного страхування. На сьогоднішній день такий страховий продукт, як страхування нерухомості, користується все більшою популярністю і має величезний арсенал позитивних відгуків. Кожен з нас прагне мати впевненість в тому, що майнові інтереси будуть захищені, якщо з особистою нерухомістю щось станеться.
Для страхувальника об'єктом страхування може бути - квартира, будинок, нежитлове приміщення (офіс, магазин та ін.), дача, гараж, інші будівлі та споруди, об'єкти ландшафтного дизайну. Також можна застрахувати внутрішню обробку об'єкта нерухомості (підлогу, стелю, двері, вікна), внутрішнє майно (побутова та апаратурна техніка, предмети меблів та інше) і навіть ремонт.
Від чого ж нині можна застрахувати свою нерухомість? Найпоширенішими ризиками, від яких варто страхувати нерухоме майно та за якими Ви гарантовано отримаєте відшкодування, це: вплив пожежі (підпал, вибух побутового газу, коротке замикання та ін.); вплив води (прорив трубопроводу, неполадки з протипожежними системами, затоплення сусідами або в приватних будинках - підтоплення ґрунтових вод та ін.); дії третіх осіб (грабежі, крадіжка майна, розбійне хуліганство); бій скла (розбивання вікон, дзеркал, вітрин та інших конструкцій зі скла); природні катаклізми (землетрус, ураган, повінь, град, обвали та ін.); вплив сторонніх предметів (падіння дерев, світлових опор та ін.). У договорі страхування можуть бути зазначені й інші ризики запропоновані Вам страховою компанією.
Нерідко разом з нерухомістю страхують і громадянську відповідальність, тобто, відповідальність перед сусідами в разі затоплення, пожежі, вибуху газового обладнання. При настанні страхового випадку Вам не доведеться виплачувати сусідам суми що покриватимуть збитки, це зобов'язання бере на себе страховик.
Звичайно страхування нерухомості не вбереже Ваше майно від пожежі, затоплення або протиправних дій третіх осіб, але точно захистить від непередбачених фінансових втрат.

24 Май 2019 в 18:07 Олена #
new comment
Ціни абсолютно адекватні, приємний персонал

Добавить комментарий

Mem : 3,75 mb
MySQL: 0,0535 s
Request: 39
PHP: 0,0244 s
Total: 0,0778 s
From: database