ТАС

Рейтинг страховой
  • Діяльність страховика
  • Якість врегулювання
  • Рівень скарг
 

Действия при ДТП:

  1. Перезвонить с места события в контакт-центр СГ «ТАС» по тел. 0-800-50-05-05 или 518 (стоимость звонков согласно тарифам Вашего оператора);

  2. Вызвать полицию или оформить Европротоктол;

  3. Подайте в течении 3-х дней письменное сообщение о дорожно-транспортном происшествии.

Кратко о компании:

Год открытия: 1998

Центральный офис: 03062, Украина, Киев, Пр. Победы, 65, тел 044) 536 00 20

Ближайшее отделение: : Адреса

Сроки выплат: в течение 10-ти рабочих дней от даты ДТП, при наличии всех документов. 

Количество отделений по Украине : 450

Страховые выплаты за 2017 год : 371 336,8 тыс. грн.

Не являются подписантами соглашения о «Прямом урегулировании возмещения убытков» 


На українському ринку приватне акціонерне товариство "Страхова Група"ТАС" надає свої послуги вже майже 20 років, й за цей період компанія зарекомендувала себе як стабільний та надійний представник страхової структури. СГ "ТАС" є членом Моторного транспортного страхового бюро України, входить в склад Першого всеукраїнського бюро кредитних історій і до складу федерації страхових посередників України, а також є членом Морського страхового бюро України. На сьогоднішній день "ТАС" стабільно тримає позиції в десятці провідних компаній серед страховиків країн СНД і є великою складовою потужного Інвестиційно-фінансового холдингу, який має ряд промислових, торгових, а також фінансових структур. Компанія постійно вдосконалює методи ведення бізнесу і прагне до підвищення якості своїх послуг, тим самим демонструючи найвищі фінансові результати.

Маючи власний статутний капітал забезпечений резервним фондом, СГ "ТАС" щільно співпрацює з провідними перестрахувальниками країн Європи та інших країн світу, що володіють дієвим механізмом перестрахування великих ризиків.

"Страхова Група "ТАС" регулярно розвиває регіональну мережу, і на початок 2017 року становить 29 дирекцій та регіональних філій по всій території країни з великим штатом фахівців і страхових агентів. Для українського споживача, як для організацій, так і фізичним особам компанія пропонує універсальний портфель послуг, що включає понад 80 страхових продуктів за різними формами обов'язкового (14 форм) і добровільного (18 форм) страхування. Для зручності клієнтів створені комплексні програми страхування ризиків, при виборі яких, клієнт може істотно заощадити свої витрати.

СГ "ТАС" відповідально ставиться до виконання своїх зобов'язань перед клієнтами і є однією з провідних страхових компаній в Україні з відшкодування виплат по кожному страховому випадку. Головною метою "Страхової Групи "ТАС" на протязі всього періоду роботи є забезпечення захисту і спокою застрахованих клієнтів і їх впевненість у завтрашньому дні, чому сприяє розвинений менеджмент компанії, передові методики ведення бізнесу, якісне обслуговування і високий професіоналізм співробітників.

ОтменитьДобавить комментарий

Mem : 3,75 mb
MySQL: 0,0538 s
Request: 44
PHP: 0,0287 s
Total: 0,0825 s
From: database