Unives

Рейтинг страховой
  • Діяльність страховика
  • Якість врегулюванняСередньо
  • Рівень скаргСередньо
 

Приватне акціонерне товариство (ПАТ) "UNIVES" на страховому ринку України надає якісні страхові послуги вже більше ніж 15 років і займає передові позиції в наданні як форм обов'язкового (7 ліцензій), так і добровільного (13 ліцензій) страхування. Маючи успішний багаторічний досвід, компанія пропонує універсальний портфель послуг, який включає програми захисту інтересів організацій (юр. особи) та досить великий вибір страхових продуктів для приватних осіб. У перелік послуг входять обов'язкові типи страхування: страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів; особисте страхування від нещасних випадків на транспорті та інші; і добровільні типи страхування: страхування відповідальності перед третіми особами; страхування медичних витрат; страхування наземного автотранспорту; страхування відповідальності; медичне страхування; страхування майна; страхування від нещасного випадку та інші.
Надійність і стабільність страхової компанії "UNIVES" підтверджує і той факт, що компанія входить до складу МТСБУ (Моторне транспортне страхове бюро України), а також є учасником АСБ (Асоціація "Страховий бізнес") і має акредитацію в найстабільніших банках країни, які постійно сприяють розвитку страхового ринку України.
Основними принципами компанії-страховика "UNIVES" є: надання високого рівня страхового обслуговування; своєчасне відшкодування виплат; лояльність стосовно клієнтів і партнерів; професійний підхід і компетентна консультаційна допомога клієнтам; уважний супровід всіх етапів страхування.
Важливим фактором успішного продажу в страхуванні є регіональна агентська мережа, територіальні представництва компанії знаходяться не тільки в обласних центрах (Запоріжжя, Одесі, Полтаві, Харкові, Дніпропетровську, Чернівцях, Херсоні, Ужгороді), але й в прилеглих містах.
Фінансова стабільність та надійність, своєчасне й повне виконання прийнятих на себе зобов'язань, а також високий професіоналізм співробітників дозволяє страхової компанії "UNIVES" займати лідируючі позиції на ринку страхування України.

ОтменитьДобавить комментарий

Mem : 3,75 mb
MySQL: 0,0532 s
Request: 44
PHP: 0,0277 s
Total: 0,0809 s
From: database