VUSO

Рейтинг страховой
  • Діяльність страховика
  • Якість врегулювання
  • Рівень скарг
 

ПрАТ "Страхова компанія VUSO" розпочало свою діяльність на українському страховому ринку восени 2001 року і з тих пір компанія динамічно розвивається постійно удосконалюючи спектр послуг і страхові продукти. За роки розвитку компанія заробила репутацію надійного, стабільного і сучасного партнера. На сьогоднішній день СК ВУСО входить до складу державного реєстру фінансових установ України, за рейтингом зібраних премій по Автоцивілці за 2018 рік тримає позиції в ТОП-10 українських страхових компаній, а також увійшла в ТОП-3 за сукупністю премій страхування туризму. Що стосується онлайн-продажів, то СК VUSO лідирує на українському страховому ринку, що говорить про інноваційний підхід до побудови бізнес-процесів.

Компанія володіє 25 ліцензіями для здійснення добровільних та обов'язкових типів страхування. Пріоритетними страховими продуктами в ВУСО є: автострахування (ОСАГО і КАСКО), міжнародне страхування «Зелена карта», страхування туризму, страхування від нещасних випадків, відповідальності перед третіми особами, фінансових ризиків, медичне страхування та багато інших видів. В режимі онлайн можна з легкістю оформити поліси ОСАГО, Зелена карта, КАСКО або поліс туристичного страхування.

На початок 2018 року компанія має 31 центр клієнтського сервісу, представництва СК VUSO знаходяться у всіх регіонах країни, що робить компанію доступною для величезної кількості громадян.
Головними принципами в страховій компанії VUSO є: високий рівень сервісу - 9 з 10 клієнтів залишаються задоволені; швидкі виплати за страховими випадками - протягом 7 робочих днів; стабільне фінансове становище компанії є гарантом по відшкодуванню шкоди; акції та програми лояльності допомагають істотно економити на страхові продукти від СК VUSO.

ОтменитьДобавить комментарий

Mem : 3,75 mb
MySQL: 0,0555 s
Request: 44
PHP: 0,0284 s
Total: 0,0839 s
From: database