Детали страховки:

Страховка "Зелена карта" - Київ

 • Цена
  
  				
  				

  Страховка Зелена карта (Київ) - обов'язкове страхування автоцивільної відповідальності автовласників автомобілів на території країн-учасниць складу системи Green Card. За таким сертифікатом страхові компанії, здійснюють страховку за проектом «Зелена карта», беруть на себе зобов'язання по виплатах компенсацій пов'язаних з нанесенням урону транспортному засобу, іншому майну, стану здоров'я та життю постраждалих внаслідок аварійного випадку за кордоном. При присутності автомобіля в країнах, що входять в міжнародне членство Green Card, автовласник повинен мати страховий поліс "Зелена карта", інакше транспортний рух без Зеленої карти по цим країнам не дозволяється. з цього випливає, щоб створити собі надійний матеріальний захист в незнайомій країні, а саме 100% отримати відшкодування збитку, нанесеного життю, здоров'ю потерпілих внаслідок аварії, потрібен поліс «Зелена карта». купити даний документ можна в м. Київ.

  Сума компенсації страхової фірми діє в залежності від законодавства держави, де відбулася автоаварія. В нашій державі контроль страхових відшкодувань за сертифікатами Зелена карта проводить МТСБУ, а розміри виплат зокрема залежать від таких факторів як: територія страхового покриття, виду ТС, терміну дії поліса 15 днів і до року.Від таких же критеріїв буде залежати і сума Зелена карта, а також на вартість впливатимуть і держави, включені в сертифікат - наприклад, «Вся система, включаючи Європу» або «Росія, Білорусь, Азербайджан і Молдова».

  Власнику транспортного засобу, котрий поліс страхування за кордоном вже не доведеться виплачувати матеріальний збиток постраждалим третім особам або залишатися на чужині, в очікуванні судового рішення, адже відповідальність по відшкодуванню втрати лягає на страхову фірму.

  Страховий супермаркет "Patriot" допоможе оформити зелену карту в м. Київ. Також, можлива доставка поліса "Зеленої карти" у всі міста України

  Mem : 3,75 mb
  MySQL: 0,0457 s
  Request: 32
  PHP: 0,0244 s
  Total: 0,0701 s
  From: database